Prestatiegegevens
| energieklasse Cop | 3,71 W/W |
|---|---|
| energieklasse Eer | 3,23 W/W |
| energieklasse Scop | 5,10 (A+) |
| energieklasse Seer | 7,0 (A++) |
| koelen Pdesign 35 °c | 4,2 kW |
| verwarmen Pdesign (-10 °c) | 3,6 kW |
Installatiegegevens
| vloeistofleiding Ø | 6,35 (1/4) mm (inch) |
|---|---|
| extra Koudemiddel Per Meter | 20 g/m |
| gasleiding Ø | 9,52 (3/8) mm (inch) |
| koelmiddel | R32 |
| maximaal Hoogteverschil Iu–ou | 10 m |
| maximale Leidinglengte Ø | 20 m |
Binnenunit
| afmetingen Netto (bxdxh) | - |
|---|---|
| afmetingen Verpakking (bxdxh) | - |
| geluidsdruk – Koelen | - |
| geluidsdruk – Verwarmen | - |
| geluidsvermogen Hoog – Koelen | - |
| gewicht Netto/bruto | - |
| luchtvolume (h-stand) | - |
| ontvochtiging | - |
| geluidsvermogen Hoog – Verwarmen | - |
| voeding | - |
Overig
| Merk | Haier |
|---|---|
| Type | Buitenunit Super Match |
| Artikelcode | 1U42S2SM1FA |