Prestatiegegevens
| energieklasse Cop | 3,24 W/W |
|---|---|
| energieklasse Eer | 3,23 W/W |
| energieklasse Scop | 4,05 (A+) |
| energieklasse Seer | 6,30 (A++) |
| koelen Pdesign 35 °c | 5,00 kW |
| verwarmen Pdesign (-10 °c) | 3,40 kW |
Installatiegegevens
| vloeistofleiding Ø | 6,35 (1/4) mm (inch) |
|---|---|
| extra Koudemiddel Per Meter | 20 g/m |
| gasleiding Ø | 12,70 (1/2) mm (inch) |
| koelmiddel | R32 |
| maximaal Hoogteverschil Iu–ou | 15 m |
| maximale Leidinglengte Ø | 25 m |
Binnenunit
| afmetingen Netto (bxdxh) | 700x210x600 mm |
|---|---|
| afmetingen Verpakking (bxdxh) | 783x303x695 mm |
| geluidsdruk – Koelen | 50/42/37/32 dB(A) |
| geluidsvermogen Hoog – Koelen | 61 dB |
| gewicht Netto/bruto | 16,5/18,5 kg |
| luchtvolume (h-stand) | 600/550/500/450/400 m3/h |
| voeding | 1/220~240/50/60 Ph/V/Hz |
Overig
| Merk | Haier |
|---|---|
| Artikelcode | AF50S2SD1FA(D) |