Deze Haier airco Serene 2,5 kW – Wit is ideaal voor slaapkamers, kantoren of woonruimtes tot circa 60 m³. Met een koelvermogen van 2,6 kW en verwarmingsvermogen van 3,0 kW biedt deze unit uitstekende prestaties bij een energieklasse van A+++ (SEER 8,8 / SCOP 4,6). Dankzij de fluisterstille werking vanaf 19 dB blijft het comfort maximaal. De AI Eco Sensor herkent aanwezigheid en past automatisch het vermogen aan om energie te besparen. De Coanda Plus-luchtstroom zorgt voor een gelijkmatige verdeling van de lucht in de ruimte. Verder beschikt de unit over UVC Plus en 56 °C Steri-Clean voor schone, hygiënische lucht. Via de geïntegreerde WiFi (hOn-app) is bediening eenvoudig met smartphone of spraak.
Haier Wandunit Serene 2,5 kW
Artikelcode: AS25SBBHRA-MW
Artikel is toegevoegd aan offerte.
Heb je ook hier aan gedacht?
Omschrijving
Specificaties
Prestatiegegevens
| energieklasse Cop | 3,71 W/W |
|---|---|
| energieklasse Eer | 4,0 W/W |
| energieklasse Scop | 4,60 (A++) |
| energieklasse Seer | 8,80 (A+++) |
| koelen Pdesign 35 °c | 2,60 kW |
| verwarmen Pdesign (-10 °c) | 2,50 kW |
Installatiegegevens
| vloeistofleiding Ø | 6,35 (1/4) mm (inch) |
|---|---|
| extra Koudemiddel Per Meter | 20 g/m |
| gasleiding Ø | 9.52 (3/8) mm (inch) |
| koelmiddel | R32 |
| maximaal Hoogteverschil Iu–ou | 10 m |
| maximale Leidinglengte Ø | 20 m |
Binnenunit
| afmetingen Netto (bxdxh) | 812x296x203 mm |
|---|---|
| afmetingen Verpakking (bxdxh) | 876x365x272 mm |
| geluidsdruk – Koelen | 38/33/27/19 dB(A) |
| geluidsdruk – Verwarmen | 36/31/27/19 dB(A) |
| geluidsvermogen Hoog – Koelen | 58 dB |
| gewicht Netto/bruto | 8,80/11,10 kg |
| luchtvolume (h-stand) | 610/550 m3/h |
| ontvochtiging | 1,2 L/h |
| geluidsvermogen Hoog – Verwarmen | 58 dB |
| voeding | 1/220~240/50 Ph/V/Hz |
Overig
| Merk | Haier |
|---|---|
| Type | Wandunit Serene |
| Artikelcode | AS25SBBHRA-MW |
Heb je een vraag over dit product?
Ons verkoopteam staat je graag te woord:
Tel: 088-1668325
E-mail: info@technoclima.nl