Deze Haier airco Serene 3,5 kW – Wit is geschikt voor woon- of werkruimtes tot circa 85 m³. De unit levert 3,5 kW koeling en 3,7 kW verwarming met A+++ efficiëntie (SEER 8,5 / SCOP 4,6). De AI-gestuurde PID-regeling houdt temperatuur en luchtvochtigheid perfect in balans. Met een geluidsniveau vanaf 20 dB werkt de airco haast onhoorbaar. UVC Plus en Self Clean garanderen gezonde lucht en minder onderhoud. Coanda Plus verspreidt de lucht subtiel zonder tochtgevoel. Dankzij WiFi-bediening via de hOn-app is bediening en monitoring kinderspel.
Haier Wandunit Serene 3,5 kW
Artikelcode: AS35SBBHRA-MW
Artikel is toegevoegd aan offerte.
Heb je ook hier aan gedacht?
Omschrijving
Specificaties
Prestatiegegevens
| energieklasse Cop | 3,41 W/W |
|---|---|
| energieklasse Eer | 3,31 W/W |
| energieklasse Scop | 4,60 (A++) |
| energieklasse Seer | 8,51 (A+++) |
| koelen Pdesign 35 °c | 3,20 kW |
| verwarmen Pdesign (-10 °c) | 2,80 kW |
Installatiegegevens
| vloeistofleiding Ø | 6,35 (1/4) mm (inch) |
|---|---|
| extra Koudemiddel Per Meter | 20 g/m |
| gasleiding Ø | 9.52 (3/8) mm (inch) |
| koelmiddel | R32 |
| maximaal Hoogteverschil Iu–ou | 10 m |
| maximale Leidinglengte Ø | 20 m |
Binnenunit
| afmetingen Netto (bxdxh) | 812x296x203 mm |
|---|---|
| afmetingen Verpakking (bxdxh) | 876x365x272 mm |
| geluidsdruk – Koelen | 39/34/28/20 dB(A) |
| geluidsdruk – Verwarmen | 35/32/28/20 dB(A) |
| geluidsvermogen Hoog – Koelen | 60 dB |
| gewicht Netto/bruto | 8,80/11,10 kg |
| luchtvolume (h-stand) | 630/580 m3/h |
| ontvochtiging | 1,4 L/h |
| geluidsvermogen Hoog – Verwarmen | 60 dB |
| voeding | 1/220~240/50 Ph/V/Hz |
Overig
| Merk | Haier |
|---|---|
| Type | Wandunit Serene |
| Artikelcode | AS35SBBHRA-MW |
Heb je een vraag over dit product?
Ons verkoopteam staat je graag te woord:
Tel: 088-1668325
E-mail: info@technoclima.nl