Deze Haier airco Serene 5,0 kW – Wit is ontworpen voor grotere ruimtes tot circa 125 m³. Met 5,3 kW koelvermogen en 5,9 kW verwarmingsvermogen levert deze unit kracht en efficiëntie in één. De A+++ SEER (8,5) en SCOP (4,6) staan garant voor energiezuinig comfort. Het geluidsniveau begint vanaf 31 dB, ideaal voor woonkamers of vergaderruimtes. Dankzij AI Eco Sensor, Coanda Plus-luchtstroom en UVC Plus geniet je van slim comfort en schone lucht. De Self Clean-functie voorkomt vervuiling van de wisselaar, wat onderhoud eenvoudiger maakt.
Haier Wandunit Serene 5,0 kW
Artikelcode: AS50SDBHRA-MW
Artikel is toegevoegd aan offerte.
Heb je ook hier aan gedacht?
Omschrijving
Specificaties
Prestatiegegevens
| energieklasse Cop | 4,0 W/W |
|---|---|
| energieklasse Eer | 3,61 W/W |
| energieklasse Scop | 4,60 (A++) |
| energieklasse Seer | 8,51 (A+++) |
| koelen Pdesign 35 °c | 5,30 kW |
| verwarmen Pdesign (-10 °c) | 4,70 kW |
Installatiegegevens
| vloeistofleiding Ø | 6,35 (1/4) mm (inch) |
|---|---|
| extra Koudemiddel Per Meter | 20 g/m |
| gasleiding Ø | 12.70 (1/2) mm (inch) |
| koelmiddel | R32 |
| maximaal Hoogteverschil Iu–ou | 15 m |
| maximale Leidinglengte Ø | 25 m |
Binnenunit
| afmetingen Netto (bxdxh) | 983x221x322 mm |
|---|---|
| afmetingen Verpakking (bxdxh) | 1050x397x301 mm |
| geluidsdruk – Koelen | 44/40/36/31 dB(A) |
| geluidsdruk – Verwarmen | 44/40/36/31 dB(A) |
| geluidsvermogen Hoog – Koelen | 60 dB |
| gewicht Netto/bruto | 12,80/15,60 kg |
| luchtvolume (h-stand) | 800/830 m3/h |
| ontvochtiging | 2,3 L/h |
| geluidsvermogen Hoog – Verwarmen | 60 dB |
| voeding | 1/220~240/50 Ph/V/Hz |
Overig
| Merk | Haier |
|---|---|
| Type | Wandunit Serene |
| Artikelcode | AS50SDBHRA-MW |
Heb je een vraag over dit product?
Ons verkoopteam staat je graag te woord:
Tel: 088-1668325
E-mail: info@technoclima.nl