Deze Haier airco Serene 7,1 kW – Wit is het krachtigste model binnen de serie en geschikt voor ruimtes tot circa 170 m³. Met 7,1 kW koelvermogen en 7,4 kW verwarming biedt deze unit voldoende capaciteit voor grote woonruimtes of lichte commerciële toepassingen. De A+++ SEER (8,5) en SCOP (4,6) zorgen voor topklasse efficiëntie, zelfs bij lage buitentemperaturen tot –20 °C. De AI-sensor regelt vermogen en luchtstroom automatisch voor optimaal comfort. Met functies zoals UVC Plus, 56 °C Steri-Clean en WiFi-bediening biedt deze airco comfort, hygiëne en controle in één.
Haier Wandunit Serene 7,1 kW
Artikelcode: AS71SEPHRA-MW
Artikel is toegevoegd aan offerte.
Heb je ook hier aan gedacht?
Omschrijving
Specificaties
Prestatiegegevens
| energieklasse Cop | 3,80 W/W |
|---|---|
| energieklasse Eer | 3,60 W/W |
| energieklasse Scop | 4,60 (A++) |
| energieklasse Seer | 8,50 (A+++) |
| koelen Pdesign 35 °c | 7,10 kW |
| verwarmen Pdesign (-10 °c) | 5,60 kW |
Installatiegegevens
| vloeistofleiding Ø | 6,35 (1/4) mm (inch) |
|---|---|
| extra Koudemiddel Per Meter | 20 g/m |
| gasleiding Ø | 15.88 (5/8) mm (inch) |
| koelmiddel | R32 |
| maximaal Hoogteverschil Iu–ou | 15 m |
| maximale Leidinglengte Ø | 25 m |
Binnenunit
| afmetingen Netto (bxdxh) | 1119x246x349 mm |
|---|---|
| afmetingen Verpakking (bxdxh) | 1185x428x331 mm |
| geluidsdruk – Koelen | 48/42/35/27 dB(A) |
| geluidsdruk – Verwarmen | 44/40/36/31 dB(A) |
| geluidsvermogen Hoog – Koelen | 65 dB |
| gewicht Netto/bruto | 15,40/18,90 kg |
| luchtvolume (h-stand) | 1060/910 m3/h |
| ontvochtiging | 3,0 L/h |
| geluidsvermogen Hoog – Verwarmen | 65 dB |
| voeding | 1/220~240/50 Ph/V/Hz |
Overig
| Merk | Haier |
|---|---|
| Type | Wandunit Serene |
| Artikelcode | AS71SEPHRA-MW |
Heb je een vraag over dit product?
Ons verkoopteam staat je graag te woord:
Tel: 088-1668325
E-mail: info@technoclima.nl